SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar, cumartesi günümüz Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde geçecek. Duygu ve düşüncelerinizi kimsenin onayına ihtiyaç duymadan özgürce sunmaktan yana oluşunuz size doğal bir çekicilik kazandırabilir. Bu farklılık önce yakın çevrenizdeki daha sonra da yabancısı olduğunuz ortamlarda dahi kolaylıkla fark edilebilir.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğimizi düşünmenin önemini vurguluyor.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs arasındaki görünüm, beklenmedik tepkilerde bulunmamıza neden olabilir. Ancak bundan asla pişmanlık duymayız. Özgürlük kanımızın son zerresine kadar sinmiştir. Aşkla büyümek, hayatın tüm zevklerinden yararlanmak arzumuz yoğundur. Buna birileri karşı çıkmış veya bizi eleştirmiş pek de umurumuzda olmaz. Ancak Merkür-Yay burcunda ilerlediği için durumları bir ölçüp tartmak lazım.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü gayet olumludur. Hem çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirici, hem de amacınıza uygun hareket etmenizi sağlayıcıdır. Fikirleriniz son derece beğenilir.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, halledilmemiş, üstü örtülmüş ve önemsenmemiş durumlar üzerinde bizi düşünmeye sevkediyor. Bu sağlık problemlerinden-ilişkilere, iş sorunlarından -geçmiş meselelere kadar geniş bir yelpazeyi kapsayabilir. Bugün neler yapabiliriz? Bizi kimsenin üzmesine izin vermeyiz. Şöyle bir geriye çekilip dinlenebiliriz. İllaki bir şeyleri düzelteyim diye kendimizi hasta etmeyiz.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ