SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler Ay-Kova burcu etkinliği altında ne kadar özel biri olduğunuzun partneriniz veya etrafınızdaki kişiler tarafından kabul edilmesini beklersiniz. Olaylara farklı bir bakış açısıyla yanaşarak çözüm üretmeye yatkın oluruz. Kendimizi nasıl daha rahat hissedebiliriz, bunların hesabını yapabiliriz.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sağlığınızı önemseme, günlük hayatınızı düzenleme ve gerekli ile gereksizleri hayatınızda belirleme yönünde önemlidir.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, ortaklık-evlilik-iş sözleşmesi-yenilik-yasal davalarımızla ilgili konularda hızlı bir biçimde kararlar almamıza neden olabilir. Ancak olumsuz şartlar altındaysak, elimizden geldiğince ılımlı konuşmakta yarar görüyorum. Yenilikler yerine oturmuyorsa, dilediğimiz şekilde ilerlemek için vereceğimiz kararı bir kez daha düşünmekte yarar görüyorum. Ne de olsa Merkür-Yay burcunda astrolojik olarak abartılı düşünmeye neden olabilir.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, aşkta şansınızı yükselten bu enerji keyfinizi yerine getiricidir, paylaşımları güçlendirir.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek aşk ilişkilerimizde gerekse mali konular üzerinde rahatsız edici olabilir. Verdiğimiz emeğin maddi ve manevi olarak karşılığını bekliyoruz. İhtiyaçlarımız, isteklerimiz, hayallerimiz var. Doğal olarak hayattan zevk almak da çoğu zaman paraya bağlı olduğu için, bu görünüm altında kaygılanmamız mümkündür. Elden geldiğince günü sakin geçirmeye çalışmakta yarar var.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ