SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar, Ay-Kova burcu geçiş etkinliğinde güne adım atıyoruz. Özellikle son günlerde sesinizi duyurmak sizin için gayet önemlidir. Tabii ki her Oğlak burcu mensubunun günü değerlendirme biçimi birbirinden farklı olabilir. Kimi Oğlaklar karşı cins üzerinde etkili olmak ve güçlü çekiciliğinizle ilgi uyandırmak isteyebilir.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, her konuda geleceğimizi önemsememizi sağlıyor.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünümü, her ne kadar hızlı bir şekilde olaylara müdahalede bulunma arzumuzu gösteriyorsa da, bir şeyler önümüze engel koymaya devam etmektedir. İç baskılar ister istemez isyan etmemize neden olabilir. İki dağ arasında sıkışmış gibiyizdir. Böyle bir durumda belki zor ama benim tavsiyem eğer yerine yeni bir şey koyamayacaksanız, eskiyi düzenlemek için ılımlı hareket etmenizdir.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, mali konularda ve iş ilişkilerinde belli bir tolerans göstermenizde yarar var. Kazanç konularında yenilikçi ve yapıcı tarzda düşününüz.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek mali konularda, gerekse sosyal hayatta ve de ilişki meselelerinde bizi uyarıcıdır. Çevremizdeki bazı insanları idare etmek zorunda kaldığımızı düşünürüz. Oysaki bu hiç tarzımız değildir. İçimizden gelmediği için, -Canım cicim diyemeyiz. Şöyle bir şansım dönse de, hayatımı istediğim gibi yaşasam diye aklımızdan geçiririz.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ