SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar, Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde güne uyanıyoruz. Problemlere son derece pratik ve akılcı bir şekilde yanaşabiliriz. Bulduğumuz çıkış yolları hakikaten ilgi çekicidir. Ancak herhangi bir engelle karşılaştığınızda hiç pes etmeyiniz. Çünkü her engel, kişiyi daha fazla cesaret aşılayıcıdır. İnancınızı koruyunuz. Bazen rutin hayatın neden olduğu baskılar durdurucu olsa da, biz kendimize inanıyorsak hiçbir şey bizi yolumuzdan çeviremez.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümüyle, çalışma hayatımızı, sağlığımızı, günlük hayatımızı ilgilendiren konularda gelişimi önemsemeliyiz. Günlük düşünmemeli, bizzat geleceğimizi önemseyerek gerçekçi bir değerlendirmede bulunmalıyız.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, iş veya özel hayatınızla ilgili konularda birdenbire sürpriz bir karar almanızı, özgürce istediğiniz bir şeyi yapmanızı sağlayabilir. Ancak üzerinde düşünülmeden, artısı eksisi hesap edilmeden harekete geçmeyelim. Bu görünüm sıra dışı düşünmenin işaretçisidir. Teşvik edicidir. Ancak Merkür-Yay burcunda insanı şaşırtabilir. Eldeki verilere iyi bakmak lazım.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, sosyal ilişkileri canlandırıcı, arkadaşlık ve özel ilişkinizi kuvvetlendirici bir yansımadır.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, eş veya iş ortağınızla olan ilişkinizde problemlere yol açabilir. Bizim paramız, bizim hayatımız, bizim geleceğimiz diye düşünmek lazımdır. Tam tersine benim istediğim yönde adım atmalı, bana sormalı ve bana göre hareket etmelisin dediğimiz sürece bu saatlerde anlaşmak kolay olmaz. Eğer ilişkinizde adil olmayan durumlar varsa, problemleri birlikte çözmekte yarar vardır.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ