SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, saat 06:02 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde güne adım atıyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız ve bizi ilgilendiren her konuda geleceğimizi düşünerek hareket edeceğiz. Bugünlerin yarınları da var sözünü bugün bir hayli önemseyeceğiz.

Saat 13:27 Ay-Jüpiter kavuşumu moralimizi yükseltir. Güzel bir söz, nazik bir davranış, sevdiğimiz kişiyle olmak, istediklerimizi yapabilmek bizi mutlu eder.

Saat 16:04-20:40 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İlişkinizin hayatınızdaki önemi üzerine düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek zor olur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bir şekilde dengeyi sağlamaya çalışırsınız.

Ay-Akrep burcu Saat 20:40 itibariyle etkili olacak. Parasal konularda güçlü olma arzunuzu yükselticidir. Keskin gözlem gücünüz maddi çıkarlarınızı korumanızı deyim yerindeyse burnunuzun iyi koku almasını sağlayıcıdır. Paranın, kişiye sağladığı konfor duygusu sizi oldukça çekebilir.

Saat 21:01 Merkür-Pluto olumlu görünümü, durumunuzu endişeli ele almadan her türlü meseleyi kolaylıkla çözebileceğinizi gösteriyor. Merkür yöneticiniz olarak Başak burcunda gayet güçlü. Ev-aile ve özel meselelerin akıllıca gözden geçirilmesinde yardımcınız. Belki bazı pürüzleri gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz. Burada önemli olan durumunuzu çok fazla detaylandırıp boşuna kendinize yüklenmemek. Çünkü bu işin altından kalkabilmeniz için hesabı iyi yapmanız yeterlidir.

22 Eylül-23 Ekim tarihleri arasında Güneş-Terazi burcunda ilerleyecek. Bay ve Bayan İkizlerin çekici, nazik, hassas ve dengeli, uyumlu, nazik davrandığı zamandır. Güneş Terazi burcunda benlik kavramının bizliğe dönüşmesi anlamına geldiğinden, bu tarihler arasında partnerinizle paylaşımda bulunmaya gönüllü olmanız gayet faydalıdır. Eğer gerçekçi gözlemde bulunup, karşılıklı yanlış ve doğrularınızı ele alırsanız bu dönemi olumlu geçirirsiniz. İlişkisinde sorun olanlar, özellikle sakin davranmak, birbirlerine karşı anlayışlı olmak ve güven olgusunu ön planda tutmak durumundalar. Burada önemli olan ben haklıyım veya sen haksızsın şeklinde tepkilerde bulunmak yerine biz olmanın keyfine varmaktır. Terazi burcu seyirlerinde kendi zararınıza bile olsa haktan ve haklılıktan yana gerçekçi yüzleşmelerde bulunmak gerekiyor. Çünkü bilirsiniz aşk daima kazanır.

Gün boyunca işlerinizde kolaylık, gönlünüzde mutluluk daim olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ