SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler, zaat 11:02 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, sizin kadar hızlı, çevik hareket eden biri yoktur desek yeridir. Baskılara karşı çıkmak, kendi yolunuzu çizmek, ideallerinize sahip çıkmak, dünyadan, ülkenizden bahsetmek, hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü altında, ailevi ve yerleşim yerinizle alakalı konuların, titizlikle ve geleceğe dönük bir şekilde gözden geçirilmesini gerektiriyor.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünümü, hedeflerinizi gerçekleştirmek adına hızlı kararlar vermenize, artık yeter diyerek girişimde bulunmanıza yol açabilir. Ancak Merkür-Yay burcunda bazen abartılı kararlara sebep olabilir. İyice bir düşünmekte yarar var. İlişkinizle ilgili konularda verilecek hayati kararların ileriye yönelik olarak ele alınması gerekir. Bu görünüm, yeni ve heyecanlı bir tanışmanın işaretçisi olabilir.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, yenilikçi fikirlerinizle etrafınızdaki insanları kolaylıkla etki altına alabilirsiniz. Aşkta şansınız yükseliyor.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, hala çözümlenmemiş ve bizi rahatsız eden bazı problemlerin göstergesidir. Sözgelimi, ilişkimizle alakalı konular üzerinde bir hayli durabiliriz. Düşünürüz ama işin içinden çıkmakta zorlanırız.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ