SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar, Kova burcunda ilerleyen Ay etkisinde güne başlarken, size has özelliklerinizi giyiminizle, fikirlerinizle duruşunuzla göstermeye çalışırsınız. Sizi mutlu eden, keyiflendiren konular üzerinde düşünmeyi tercih edersiniz.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, şefkat, sevgi olgularının ne kadar kıymetli olduğunu, başkalarına yardımcı olmanın hazzını, geleceğinizi düşünerek bilinçli hareket etmenin önemini vurguluyor.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünümü, her şeyden kolayca vazgeçmemize, farklı bir yol arayışımıza, artık elimizde olmayan ve bizi sıkıntıya sokan ne varsa kurtulmak istememize yol açar. Eğer alternatif bir seçeneğiniz yoksa lütfen dolduruşa gelmeyiniz.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, iş hayatınızla ilgili konularda yenilikçi düşünmenizi, işbirliğinde bulunmanızı sağlayıcıdır.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, bizi ilişkilerimizde çileden çıkarmaya devam ediyor. İleri gitsek olmuyor geri gitsek hiçbir işe yaramıyor. Vazgeçsek ayrı sancı, devam etsek kafa karıştırıcı. Hem ruhsal hem de fiziksel açıdan bugün hiç kimsenin üzerimize gelmesinden yana değiliz. Hatta en ufak bir hesap soruşta inceldiği yerden kopsun diyerek gerilimli tepkilerde bulunabiliriz.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ