SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar, gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek Ay, yüreğimizdeki özgür kadın veya özgür erkeğin ortaya çıkışına vesiledir. Sanki üstünüzde kavak yelleri esiyor gibidir. Hareketli bir gün yaşamak adına, kendinizce bir plan yapabilirsiniz.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü de, aşırı duygusallık, bağımlılık gibi duyguların etkenliğini, ancak sizin ilerisi adına bilinçli şekilde hareket etmenizin de önemli olduğunu söylüyor.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, bizi baskı altında tutan ve kendimizi birilerinin esiri gibi hissetmemize neden olan her şeyden kurtulma arzumuzun göstergesi. Eski borçlar veya yenileri, eski ilişki sorunları veya ailevi meseleler, evimizle ilgili pürüzleri bir an önce hızlıca halletmek taraflısıyız.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda özgün fikirlerinizi kazanç getirici ortaklıklara yönlendirebilirsiniz.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, yakın çevremizle alakalı konular, geçmişe ait meseleler, iş hayatımız ve ilişkilerimiz bizi zorlayabilir. Nasıl bir dünyada yaşıyorum diye içimizden geçiririz. Üzülürüz, bazen kızarız, hayatın bizi test ettiğini düşünürüz. Bu saatlerde fikirlerini sevdiğimiz insanlarla konuşmak bizi rahatlatabilir.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ