SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, gün boyu Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Güvendiğimiz insanlarla dertleşme ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak ne gariptir ki, gerçekten derdinizi anlayabilecek tarafsız düşünebilecek insan sayısı azdır. Nice dostluklar kimi zaman gereksiz meseleler yüzünden sona ermiş bazı dostluklar ise araya giren yıllar nedeniyle sona ermiş. İşte bu nedenle konuşmanın da bir anlamı olmadığını düşünürsünüz.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkide yarınların önemini vurguluyor. Duygularımız kadar aklımızı ön planda tutarak duruma bakmalıyız.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs olumlu görünüm etkisi altında, mesleki ve parasal konularda hızlı düşünüp hızlı kararlar vermemizi sağlar. Ancak bu kararlarınızın doğru ve yerinde olup olmadığını bir daha inceleyiniz. Aksi takdirde, risk alırsınız, sonra da zorlanırsınız. Merkür-Yay burcunda astrolojik olarak zararlıdır. Hesabınız şaşabilir. O nedenle lütfen iyi düşünün.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, başkalarıyla ortaklaşa finansal ilişkilerinizde çözüme katkıda bulunacak fikirlere ihtiyacınız var. Aceleci kararlar vermeyiniz.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, ilişkilerimizde iki yönlü düşünmeye neden olabilir. Bir yandan tutkuyla ona bağlıyızdır ancak diğer yandan sanki avuçlarımızın içinden kayıp gidecek gibidir. İşte bu ikilem, bu saatlerde sizi rahatsız edebilir. Lütfen ilişkinizi gerçekçi şekilde analiz ediniz ki, huzurunuz kaçmasın.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ