SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar gün boyunca Kova burcunda ilerleyecek Ay, kişisel hedefleriniz, içinde bulunduğunuz hayat şartları, problemleriniz hakkında hassasiyet gösterebilirsiniz. Kırgın olduğunuz bazı insanlar ve sizde yer etmiş önemli olaylar üzerinde düşünme gereği duyabilirsiniz.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde bilinçli olmak gerekir. Ne yapacağınızı bilmemek yanlış olur. Yatırım, harcamalarda geleceğe ve üretime dönük düşünmek lazım.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünüm etkisiyle, yaydan fırlamış ok misali bizi hızlıca değişimde bulunmaya sevk ediyor. İçimizden geleni, geldiği gibi ifade edebiliriz. Ne olacaksa olsun diyebiliriz. Yenilenme ihtiyacımız nedeniyle yaptıklarımızı birileri onaylamasa da umurumuzda olmayabilir. Bu hayat benim ve istediğim gibi yaşamak da hakkım diyerek yola devran olabiliriz.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, iş ortaklığı ve ikili ilişkilerde uyumlu ve paylaşımcı hareket edebilirsiniz.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, iç dünyanızda endişe yaratıcı olabilir. Çevre ile aramızdaki irtibatı bir şekilde uzlaşı içinde yürütmemiz gerekebilir. Bu saatlerde, gelecek, ilişki, yuva, iş hayatımız söz konusu olduğunda bir hayli tepkide bulunabiliriz. Bunlar düzelmediği takdirde pek tadımız tuzumuz olmaz.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ