SON DAKİKA

Gündemdeki Haber
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler gün boyu Kova burcunda ilerleyecek Ay, sizi takdir etmeyen, sizinle aynı yolda ilerlemeyen kişilere karşı kızgınlığın işaretidir. Bu ister aileniz olsun isterse başka biri olsun fark etmez.

Saat 13:05 Ay-Kuzey düğüm görünümü, sizi geliştirici, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayıcı, iç barışıklığı ve kişisel hedef bilinciyle hareket etmenizi destekleyicidir.

Saat 13:57 Merkür-Uranüs görünüm etkisiyle, isyan edebiliriz, kimi zaman tedirginlik içinde sağa sola koşturarak bir çıkar yolu bulmaya çalışabiliriz. Sevmek, sevilmek aşkla yol almak, kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmektir arzumuz. Eğer bunları yapabilmemizin önünde engeller varsa sıkılabilir, sinirlenebilir, ne olacaksa olsun diyerek değişik yollara başvurabiliriz. İş arayışına geçebiliriz veya işimizi daha verimli hale getirmek için çabalayabiliriz. Para o denli önemlidir ki, biraz daha fazla kazanmak için önümüze çıkan bir teklifi apansız bir şekilde kabul bile edebiliriz. Ancak Merkür-Yay burcunda ilerliyor ve iyice düşünmek lazım.

Saat 18:05 Ay-Mars görünümü, ailevi ilişkilerde çözüme katkıda bulunmak ve olgun yaklaşımlar içinde davranmakta yarar var.

Saat 21:11 Ay-Venüs zorlu görünümü, gerek dış dünyada gerekse ailevi ilişkilerde bizi biraz zorlayabilir. Bir şeyleri derleyip toparlamaya çalışırken, hiç hesapta olmayan meseleler bizi uğraştırabilir. Tam birini hallederken, diğer bir gariplik gelip karşımıza dikilebilir. Bu saatlerde sakin olacağız ve kendimize yüklenmeyeceğiz.

Yüzünüzü gülümseten bir gün geçirmeniz dileğimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ